Kapıda Ödemeli Siparişleriniz İçin Whatsapp

HERBALIFE NUTRITION AYRICALIKLI MÜŞTERİ PROGRAMI

Herbalife Nutrition Ayrıcalıklı Müşteri Programına dahil olarak Kilo Yönetimi Ürünlerine, Atıştırmalıklara, İçeceklere, Aktif Yaşam Ürünlerine, Takviye Edici Gıdalara ve Kişisel Bakım Ürünlerine erişebilirsiniz. Yeni bir Ayrıcalıklı Müşteri olduğunuzda önerilen müşteri satış fiyatı üzerinden yaklaşık %15 indirim hakkıyla Herbalife Nutrition ürünlerine erişebilirsiniz.

Her siparişinizle, daha fazla puan biriktirebileceksiniz. Puan biriktirdikçe, Herbalife Nutrition ürünlerine daha yüksek indirimle erişmenin keyfini çıkarın.

Aynı zamanda sadece Ayrıcalıklı Müşterilerin kullanımında olan, MyHerbalife.com’da hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir çok faydalı bilgiye, egzersiz videolarına, ürün değerlendirmelerine ve Ayrıcalıklı Müşterilere özel kampanyalara erişebileceksiniz.

Ayrıcalıklı Müşteri Programının Avantajları:
1. Siparişlerinizle, daha yüksek indirim oranına ulaşma fırsatı! Herbalife Nutrition, Ayrıcalıklı Müşteri Programında 3 farklı indirim seçeneği sunar.
2. Ayrıcalıklı Müşterilere özel avantajlar, kampanyalar ve çeşitli ödüller.
3. “Herbalife Nutrition Dünyası”: Farklı tarifler, wellness ve egzersiz hakkında ipuçları ve çeşitli bilgiler bulabileceğiniz Ayrıcalıklı Müşterilere özel aylık online gazete.
4. Zahmetsiz: Her zaman her yerde 7/24 MyHerbalife.com üzerinden doğrudan sipariş verebilirsiniz.
5. Eğitim veya toplantıya katılım zorunluluğu yoktur.
6. Herbalife Nutrition ürünlerini satmak ve iş fırsatını değerlendirerek kariyer inşa etmek istiyorsanız, Distribütör İş Paketini satın alarak dilediğiniz zaman Distribütör olabilirsiniz. Unutmayın Ayrıcalıklı Müşteri olarak Herbalife Nutrition ürünlerini kişisel kullanımınız için satın alabilir; ancak ürün satışı gerçekleştiremezsiniz.

AYRICALIKLI MÜŞTERİ PROGRAMINA KATILIN VE HERBALIFE NUTRITION DÜNYASINA ADIM ATIN!

Adım 1

Öncelikle bu “Ayrıcalıklı Müşteri Hesap Oluştur” linkini tıklayarak ayrıcalıklı müşteri hesap oluşturma sayfasına gitmeniz gerekir.

Adım 2

Görselde belirtildiği gibi Kırmızı Çerçeveli ve Yeşil Tikli Olan Alanda “Ayrıcalıklı Müşteri Olarak Kayıt Ol” Butonuna Tıklayın.

Adım 3

Yukardaki adıma geldiğinizde;

Sponsorun Herbalife ID Numarası: T1Y0183244
Sponsor Soyadı (İlk 3 Harfi): DEM

Ve alt alanda bulunun kişisel bilgilerinizi doğru girdiğiniz takdirde işlem başarılı bir şekilde devam edecektir.
Sponsor bilgilerinizi yanlış girdiğiniz sürece üye olma işleminiz tamamlanamayacaktır.

Ürün istek listesine eklendi
Ürün karşılaştırmak için eklendi.